Změna jazyka
Czech
English
Najít pohlednici Zavřít/Skrýt
Klíčové slovo:
Vyhledat přesně odpovídající slovo
Klikněte zde pro zavření
 
  Vítejte   Registrace    Přihlásit 
Oblíbené TOP přání Nově přidané Náhodné přání    Vyzvednout přáníčko
Můj účet   Adresář   Kalendář   Připomínač   Moje album   Oblíbené   Historie   

Smluvní podmínky

Tato služba je zdarma a umožňuje elektronickou komunikaci všem vašim přátelům.

Používáním bezplatných služeb na těchto stránkách souhlasíte s těmito podmínkami. Pokud nesouhlasíte s těmito podmínkami, přestaňte prosím používat tuto webovou stránku.

Jste plně zodpovědní a odpovídáte za všechny činnosti, které provádíte na tomto webu. Pohlednice nenese žádnou odpovědnost za jakýkoliv obsah na pohlednicích, které vytvoříte přes naší službu.

Poslání anonymní pohlednice nebo poslání pohlednice na neplatnou adresu není povolené.

Souhlasíte, že nebudete posílát pohlednice, které mají ohrožující, hanlivý, urážlivý, obtěžující, obscénní nebo jinak nevhodný obsah. Vaše IP adresa bude odeslána s Vaší pohlednicí. Pokud se Vaše pohlednice stane předmětem šetření, Vás poskytovatel internetu musí prozradit Vaší identitu. Pohlednice má právo smazat nevhodnou pohlednici, kterou vytvoříte.

Souhlasíte také s tím, že nepřidáte žádné obrázky, hudbu, text nebo jiný obsah do Vaší pohlednice, který má svého vlastníka a je chráněn autorským právem.

Pohlednice bere Vaše soukromí velmi vážně. Chráníme Vaše soukromé udáje, které nám poskytnete zatímco vy budete surfovat na našich stránkách. Mohou to být osobně identifikovatelné informace (Vaše e-mailová adresa) nebo jiné informace, které Váš internetový prohlížeč odešle spolu s on-line žádostí, kterou provedete. Nepodporujeme nevyžádanou poštu, která je zasílána na e-mailové adresy.

Jednotlivci, organizace a podniky nesmí tuto službu používat pro zaslání e-mailu lidem nebo jiným subjektům na e-mailové konference, na které nemají plná práva k užívání. E-mail nesmí poslat ani lidem se kterými nejsou seznámeni. Posílání více e-mailu s reklamním obsahem je považováno jako ("spam") a my musíme vyloučit uživatele, kteří budou spamy zasílat.

Nechceme, aby měl kdokoliv k dispozici e-mailové schránky našich uživatelů

Protože se jedná o bezplatnou službu, tak naše webové stránky a e-mail od nás může obsahovat reklamu. Reklama nebude od subjektů, které nabízejí urážlivý nebo jinak nevhodný obsah. Například, reklamy ze stránek pro dospělé tu nenajdete.

VŠICHNI UŽIVATELÉ VÝSLOVNĚ SOUHLASÍ S TÍM, ŽE VYUŽÍVAJÍ TYTO STRÁNKY NA VLASTNÍ RIZIKO. PŘESTOŽE SE VŽDY BUDEME SNAŽIT O TO, ABY NAŠE STRÁNKY BYLY VŽDY DOSTUPNÉ, NEMŮŽEME ZARUČIT AKTUÁLNÍ DOSTUPNOST A AKTUÁLNOST NAŠÍ DATABÁZE. Pohlednice NENÍ ZODPOVĚDNÁ ZA OBSAH, KTERÝ PŘES TUTO SLUŽBU ZAŠLETE.

TATO SLUŽBA, JEJÍ MAJITELÉ, PROGRAMÁTOŘI, ADMINISTRÁTOŘI, PARTNEŘI A SPONZOŘI NEMŮŽOU GARANTOVAT FUNKČNOST ČI VÝSLEDKY, KTERÉ DOCÍLÍTE TĚMITO INTERNETOVÝMI STRÁNKAMI. ZVLÁŠTĚ NEPOSKYTUJÍ ŽÁDNOU ZÁRUKU. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOSKYTUJÍ ŽÁDNOU NÁHRADU ŠKODY, KTEROU SI SAMI ZPŮSOBÍTE POUŽÍVÁNÍM NAŠÍ SLUŽBY VČETNĚ ZTRÁTY ZISKU, ÚSPOR NEBO INFORMACÍ. NA VŠECHNY RIZIKA JSTE BYLY VČAS UPOZORNĚNI.

Tato internetová stránka muže obsahovat materiály, které jsou chráněné zákonem. Neomezuje, ale autorská práva a ochranné známky. Autorská práva na obrázky, zvuky a jiné materiály jsou vlastnictvím buď Pohlednice nebo jednotlivých fotografů, skladatelů a umělců, kteří vědí o tom, že jejich materiál je na tomto webu. Je nezákonné zveřejňovat fotografie pořízené profesionálním fotografem nebo jiné materiály chráněné autorskými právy aniž by o tom vlastník věděl. Pouze vlastník fotografie, hudební skladby nebo jiného materiálu Vám může dát souhlas k zveřejnění nebo kopírování.

Vyhrazujeme si právo změnit kdykoliv tyto pravidla.

 

Zpravodaj    Napište nám    Ochrana soukromí    Smluvní podmínky    Nápověda    Pošli kamarádovi
 
Co u nás můžete najít? Odpověď je jednoduchá: přání k narozeninám, přání k svátku, novoroční přání, vánoční přání, svatební přání, sms přání, velikonoční přání,
elektronické pohlednice, internetové pohlednice, vánoční pohlednice, animované pohlednice, velikonoční pohlednice, přáníčka k ukončení studia,
přání k narození dítěte, pohled své lásce, přáníčka k novému roku, pfky. Pohledy vhodné na narozeniny, svátek i velký výběr smutných - kondolence.
Zkrátka vše z oblasti gratulace, gratulování, přání a vinšování. Pohlednice, přání, gratulace, kondolence, vzkazy, pohledy.

Potřebujete dárek? Dárkomat pomůže: http://www.darkomat.cz
Naše fotosběrna fotosběrna vyvolá Vaše fotografie levně, rychle a kvalitně - klikněte na http://www.fotosberna.cz
Pohlednice, přání a gratulace | Vlastník domény není provozovatelem webu | Pohlednice © autoři - kopírování zakázáno